Obec Luková
Karneval přilákal plný sál masek

Ohromnou účast a báječnou atmosféru zažil dětský karneval, který pořádala obec Luková. Místní sál zaplnily děti v převlecích pirátů, princezen, policistů nebo berušek. K vidění byly i kreativní masky v podobě kuřátka s peřím nebo rostliny v květináči. Každá maska byla oceněna balíčkem dle vlastního výběru v hodnotě 100 Kč. O zábavu a soutěže se postaral klaun v podání Standy Celého. Děti soutěžily v přenášení pingpongového míčku na lžíci, skákání na balónu nebo v hledání čísel. Nechyběla ani tradiční promenáda masek, opičí dráha a mini diskotéka.

Samozřejmě po tak náročných soutěžních a tanečních výkonech se bylo třeba občerstvovat. K zakoupení byly výborné zákusky, káva, cukrovinky nebo párek v rohlíku. A koho nebavilo skotačit, mohl si vyzkoušet výtvarné dílny nebo si nechat na obličej namalovat pěkný obrázek.

„Jsem rád, že po všech zákazech a nařízení, si mohly děti konečně zadovádět a pobavit se. Měli jsme náznaky, že by mohly dorazit i děti z okolních obcí. Proto jsme připravili stoly k sezení na přísálí, kde v minulosti býval skákací hrad. O tom, že krátce po druhé hodině si nebylo kde sednout, se nám ani nesnilo. To, že se karneval povedl, jsem viděl v rozjařených tvářích dětí. Byl to krásný den plný dětského smíchu a radosti.“, dodává starosta Petr Celý.

Děkujeme paní Jandové z Obchodu se smíšeným zbožím v Lukové, že se postarala o občerstvení. Panu Kaplanovi a paní Poukové za pomoc s přípravami karnevalu a zajištěním výtvarné dílny a malování na obličej. V neposlední řadě děkujeme všem zúčastněným a těšíme se shledání v příštím roce.

Dobrovolné vstupné ve výši 6.737 Kč bude věnováno Nadaci Rozvoje Občanské Společnosti a České televize v charitativním projektu POMOZTE DĚTEM.

R. Karlová

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.