Obec Luková
Lukovský mandel s rekordní účastí

Poslední květnová sobota v Lukové patřila tradičnímu, v pořadí již 34. cykloturistickému pochodu Lukovský mandel. Počasí bylo oproti předchozím dnům nadmíru vydařené a možná i proto se do pochodu zaregistrovalo celkem 413 účastníků. Registrace a start byl rozložen v rozmezí dvou hodin, a tak se podařilo dodržet maximální počet 300 účastníků na jednom místě.

 

Rád bych poděkoval všem, kteří se na Lukovském mandelu 2020 podíleli a pomohli zajistit hladký průběh celé akce od sečení trávy, přípravy stanů, pivních setů, výrobu medailí až po obsluhu u občerstvení, registrace a kontroly na stanovištích. Děkuji společnosti Eko-Kom, a.s., která zdarma pro děti zapůjčila skákací hrad.

Do budoucna bychom rádi vylepšili mapové podklady a rozšířili stánky s občerstvením. Zároveň bychom se chtěli omluvit těm, kteří do cíle dorazili až v pozdních odpoledních hodinách. Vaše diplomy a medaile jsou k vyzvednutí na OU v Lukové.

I když na plánovaní akce jsme měli pouhých 14 dní, myslím že se celá akce obešla bez větších komplikací. Věřím, že na účastníky bohatý letošní ročník naváže i ročník následující.

Petr Celý
starosta

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.