Obec Luková
Lukovský zpravodaj č. 3/2020

Vážení a milí spoluobčané,

do rukou se vám právě dostává poslední letošní číslo Lukovského zpravodaje.

Velmi mě mrzí, že jsme se z důvodů mimořádných opatření nemohli společně setkat ať již na slavnostním rozsvěcení vánočního stromu, zpívání koled, adventním nebo varhanním koncertu či při setkání s našimi seniory. Odložit jsme museli spoustu jiných akcí, například vítání občánků, divadelní představení i myšlenku na uspořádání obecního plesu.

Děkuji všem spoluobčanům za trpělivost a spolupráci při rekonstrukci elektrických rozvodů po naší obci. Vybudovat velkou část nového veřejného osvětlení bylo již nutností. Děkuji za pomoc a spolupráci při dalších záležitostech, při kterých už pouhá podpora a porozumění záměrům jsou pro mě při vedení obce velmi povzbuzující a potřebné.

Přeji Vám, aby se vám ve vánočním čase podařilo na chvíli zapomenout na každodenní shon a spěch. Je to pro nás příležitost se zastavit, zamyslet se a zavzpomínat na to dobré a hezké. Vánoce jsou svátky, kdy se můžeme setkat se svou rodinou a přáteli. V tomto nelehkém období můžeme vnímat, že jen díky lidské sounáležitosti a pochopení se nám podaří navrátit se zpět k normálním životu.

Vážení spoluobčané,

přeji Vám co nejklidnější zbývající čas adventní, krásné prožití vánočních svátků a ničím nerušený Štědrý večer v kruhu svých nejbližších.

Těm nejmenším přeji spoustu dárečků pod stromečkem a nám dospělým klid, dostatek rodinné pohody, a hlavně pevné zdraví a spoustu životního optimismu.

Přeji Vám šťastný vstup do nového roku, pevné zdraví, lásku a pohodu.

Petr Celý, starosta

Pozn.: Zpravodaj bude distribuován do Vašich schránek, ale k dispozici je také ve formátu PDF na adrese https://www.lukova.cz/o-obci/lukovsky-zpravodaj.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.