Obec Luková
Přátelské setkání se seniory

Pozvání obecního úřadu k tradičnímu přátelskému setkání seniorů v kulturním domě v Lukové v pátek 7. října 2022 přijalo na 65 seniorů. Úvodního slova se ujal pan starosta Petr Celý, poděkoval všem přítomným za účast a minutou ticha zavzpomínal s přítomnými na všechny, kteří se setkání už zúčastnit nemohli. Na setkání nemohly chybět také děti z mateřské školy v Lukové, které pod vedením paní učitelky Kateřiny Vašíčkové nacvičily vystoupení na motivy pohádky o Červené karkulce. Při zákusku z lanškrounské kavárny La Caffé senioři naslouchali povídání Mirky Fojtů o přídělových mapách nebo se mohli kochat historickými fotografiemi od Stanislava Vimra.

Po společném pozdním obědě, který navařil hospodský pan Konárek se svým týmem, vystoupila hudební kapela K-Band od Moravského krasu. Senioři v Lukové se těší dobré kondici a na parketu to bylo znát. Vystřídalo se jich tu spousty. K večeru se však všichni těšili na vylosování pěkných cen z tomboly, za které patří poděkování sponzorům: AGROCHEM a.s. Lanškroun, EKOLA České Libchavy, s.r.o., Kavárna La Caffé, KYOCERA AVX Components s.r.o., Pekařství a cukrářství Sázava s.r.o., Ing. Petr Kotěra, Petroman s.r.o. (Eva Jandová – obchod se smíšeným zbožím) a Zemědělsko-obchodní družstvo Žichlínek. O závěrečný program se tradičně postaral DJ Standa Celý se svojí diskotékou. Pro seniory, kteří se nemohli na setkání nebo z něj dopravit sami, zajišťovala paní Jandová zdarma svoz.  

Věříme, že se přátelské setkání s uvolněnou atmosférou všem líbilo a budeme se těšit, že se v příštím roce budeme moc zase setkat.

R. Karlová

foto S. Vimr a L. Urban

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.