Obec Luková
Ilustrační foto

Drůbežárna Prace bude v pondělí 19.11.2018 ve 14:30 hod. před Obecním úřadem v Lukové prodávat kuřice a kohouty různých barev za 180 Kč/ks, roční slepice, jatečné kachny o váze 3,5 - 4 kg za 200 Kč/ks, krmivo pro drůbež a králíky + vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 5 Kč/ks.

Marek Rudolecký
Žlíbek 321,  664 58 Prace u Brna

Nález zatoulaného psa v Anenské Studánce

Vážení občané,
v obci Anenská Studánka byl nalezen pes - černý, krátkosrstý. Pokud byste někdo měl jakékoliv informace vedoucí k nalezení majitele, volejte prosím přímo panu starostovi tel: 723598186.
Děkujeme.

Helena Pohlová, DiS.
Obecní úřad Anenská Studánka

Pozvánka na kurzy šití a tisku na textil

Martina Paulusová pořádá tyto sobotní kurzy ručních prací:
- Jednodenní sobotní kurz - tisk na textil
- Jednodenní sobotní kurz šití - Malá taška přes rameno (Messenger nebo Crossbody)
- Jednodenní sobotní kurz šití - Dárkové tašky, pytlíky

Kurzy budou probíhat v Lukové čp.181 v budově ZOO (1.patro). Více informací v podrobnostech článku...

ilustrační foto

Obecní úřad Luková informuje, že sběrný dvůr v Lukové bude v tomto roce naposledy otevřen v sobotu 10.11.2018 a to od 9:00 do 12:00 hod.

Děkujeme za pochopení.

Zastupitelé obce složili slib

V pondělí 5.11.2018 se na obecním úřadě v Lukové uskutečnilo ustavující zasedání zastupitelstva obce. Po slavnostním složení slibu členů zastupitelstva a schválení programu jednání, bylo přistoupeno k hlasování o volbě starosty, místostarosty a členů výborů. Zastupitelé jednomyslně zvolili starostkou obce paní Miroslavu Fojtů a neuvolněného místostarostu pana Petra Celého. Předsedou finančního výboru se stal Ing. Petr Kotěra a dalšími členy jsou Ing. Jakub Baborák a paní Hana Hajzlerová. Za členy výboru kontrolního byli zvoleni pánové Jaromír Klubrt a Petr Duspiva, přičemž předsedkyní tohoto výboru se stala Mgr. Jaromíra Celá.

Znak obce Luková

Obecní úřad Luková v souladu s ustanovením § 93 odst. 1 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění (dále jen „zákon o obcích“), informuje o konání ustavujícího zasedání Zastupitelstva obce Luková, svolaného dosavadní starostkou obce Miroslavou Fojtů v souladu s § 91 odst. 1 zákona o obcích.
Zasedání zastupitelstva obce se uskuteční v zasedací místnosti obecního úřadu v Lukové dne 05.11.2018 (pondělí) od 17:00 hod.

Pozvánka na divadelní hru BABA v Damníkově

Divadelní soubor lanškrounského gymnázia Škeble uvádí pohádku pro malé i velké (ale raději velké) BABA.

Středa 14.11.2018 v 18:00 v Damníkově - obecní sál.

Vstupné dobrovolné.

Lípy vysazené v Lukové českými občany

Po skončení První světové války v roce 1918, bylo vysázeno tisíce lipových stromků, které symbolizovaly samostatnost nově vzniklé Československé republiky.

Ne ve všech částech Československa mohli občané nově vzniklé republiky výsadbou lip vyjádřit svojí radost z nabyté svobody. Především obyvatelé Sudet, kam patřila i obec Luková, neměli zájem na těchto oslavách. Proto se lze domnívat, že v Lukové nebyly lípy v tomto roce vysazovány.

Extra servis s.r.o. - Provozovna Luková nabízí nová pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením (OZP).

Nabízíme:

  • Částečné pracovní úvazky v textilní výrobě
  • Přizpůsobení pracovního místa potřebám pracovníka
  • Nástupní mzda od 85,-Kč/hodinu
  • Nevyučené zaučíme 

Požadujeme:

  • Chuť pracovat
  • Manuální zručnost
 

Kontakt:
Ing. Jiří Hurych - mobil: 605 48 19 43 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Společnost ČEZ Distribuce oznamuje, že v obci LUKOVÁ dojde dne 16.10.2018 od 7:30 do 15:00 k plánovanému přerušení dodávky elektřiny.

Děkujeme za pochopení.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.