Obec Luková
ilustrační foto

Ve smyslu ust. § 25 odst. 3 písm. g) zákona č. 458/2000 Sb., v platném znění, si dovolujeme upozornit vlastníky a uživatele pozemků, přes něž vede nadzemní elektrické vedení distribuční soustavy provozované společností ČEZ Distribuce a.s ., nebo na něž zasahuje ochranné pásmo, na povinnost odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů ohrožujících bezpečné a spolehlivé provozování zařízení distribuční soustavy v majetku společnosti ČEZ Distribuce, a. s. (dále Jen „zásah").

Nábor mladých sportovců

Fotbalový tým mladší přípravky Luková přijme do svých řad další sportovce. Chlapci i děvčata z první nebo druhé třídy základní školy zveme na náš trénink, který se koná vždy v úterý a pátek od 16:30 na hřišti v Lukové. Další informace na telefonu 777 758 229, nebo mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KULTURNÍ DŮM v Lukové - přesněji náš multifunkční dům, v němž se nachází hospoda, tělocvična, dva byty a velký sál s dalším příslušenstvím. Jeho celková oprava v poslední době vázne, jak si jistě nelze nevšimnout.

Informace z občanské poradny Ústí nad Orlicí

V Občanské poradně se v poslední době množí dotazy klientů spojené s podomním prodejem elektřiny či plynu.
I když je v mnoha městech a obcích podomní prodej zakázán, stále se najde dost lidí, kteří podomním prodejcům své dveře otevřou a podlehnou jejich nátlaku.
Podomní prodej představuje riziko zvláště pro zranitelné skupiny osob, zejména pro osaměle žijící seniory.

Poděkování za finančí podporu

Dobrý den, chci vám všem poděkovat za finanční příspěvky, které nám poskytujete.
Díky vaší podpoře se nám daří udržet v soutěži 3 mládežnické týmy (ml. žáky, starší přípravku a bambiny).
Chci se tímto s vámi podělit i o úspěch mladších žáků, kdy minulý rok skončili v soutěži na 3. místě. No a letošní rok se stali přeborníkem Okresní soutěže mladších žáků. Z 22 odehraných zápasů  21 x slavili vítězství a 1 x prohráli s celkovým skóre 147:24.

Pevně věřím a doufám, že se nám to ještě s některým mládežnickým týmem  podaří.
Sportu zdar a fotbalu především.

Zdraví Pavel Šípek

Myslivecký táborák 2018

Myslivecký spolek Luková Vás zve na tradiční MYSLIVECKÝ TÁBORÁK v sobotu 18. 8. 2018 od 18:00 na Myslivecké chatě v Lukové. Ty nejlepší hudební hity jako vždy rozjede DJ Standa.
Těšit se můžete na mysliveckou kuchyni, speciality z grilu, pití a bohatou tombolu.
Vstupné pouhých 50,- Kč

7. ročník motosrazu Motobigbang v Lukové

Motobigbang Vás srdečně zve na 7. ročník motosrazu Motobigbang, který se uskuteční v Lukové ve dnech 17.-19.08.2018.

Vystoupí kapely Modrý Mauricius, Pumpa, Premiér, Hadron, Alžběta, ad.Připraveny jsou soutěže o hodnotné ceny i bohatá tombola. V sobotu ve 13:00 společně vyrazíme na vyjížďku.

Občerstvení a celodenní buffeting zajištěn.

Svatovavřinecká pouť v Květné

Římsko-katolická farnost Damníkov, MO KDU-ČSL a Obecní úřad Luková Vás srdečně zvou na Svatovavřineckou pouť, která se uskuteční v neděli 12. srpna 2018 v Květné.
Program: 13:00 hod. - Mše svatá, 14:30 hod. - Cimbálová muzika Jožky Šmukaře.
Účast přislíbil europoslanec za KDU-ČSL Tomáš Zdechovský.

Etapový závod juniorů Regionem Orlicka 2018

Vážení přátelé, příznivci cyklistiky,
dovolte, abychom Vás jménem organizačního výboru pozvali ke sledování 32. ročníku mezinárodního cyklistického závodu REGIONEM ORLICKA, který se uskuteční ve dnech 3.8.–5.8.2018 v Lanškrouně a
na silnicích Pardubického a Olomouckého kraje. Závod začíná v pátek 3.8.2018 v 16:00 hodin představováním týmů na náměstí J. M. Marků v Lanškrouně.

Vavřinecká pouť v Anenské studánce

Obec Anenská Studánka Vás srdečně zve na Vavřineckou pouť dne 11. srpna 2018 od 14:00 do 24:00 hod - Kostel sv. Vavřince a Hospoda u lípy.

Poutní mše svatá, dechový orchestr, pouťová zábava, atrakce pro děti, občerstvení, SDH Luková, vstup zdarma.

Více informací najdete na přiložené plakátu.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.