Obec Luková
Den Země 2019 v Lukové

V sobotu 30.03.2019 se při společném úklidu okolí naší obce sešlo okolo 40 lidí. Někdo čekal více, někdo méně, ale ti, kteří přišli pomoci, udělali obrovský kus práce, který můžete posoudit na přiložených fotografiích. Jelikož je ale celý měsíc duben zasvěcen ochraně životního prostředí, můžete se stále přidat. Třeba jen tím, že na svou oblíbenou procházku po obci vezmete s sebou igelitovou tašku a odpadky, které najdete, sesbíráte.
Děkujeme všem, kteří přišli pomoci a MS Luková

logo Česká pošta

Vážení zákazníci České pošty, s.p.,
z provozních důvodů bude pošta Damníkov v pondělí 08.04.2019 uzavřena.


Děkujeme Vám za pochopení.
Pošta Lanškroun

 

Den Země

Přijďte s námi oslavit Den Země v sobotu 30. března 2019 společným úklidem naší obce. Setkáme se v 8:30 u Lukovské hospody.

Zakončení akce proběhne u Myslivecké chaty s malým občerstvením. S sebou si vemte pouze vlastní rukavice a dobrou náladu. :-)

Těší se na Vás Myslivecké sdružení Luková a zástupci obce Luková.

ilustrační foto

Drůbežárna Prace bude v pátek 29.03.2019 ve 14:30 hod. před Obecním úřadem v Lukové prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Marek Rudolecký
Žlíbek 321, 664 58 Prace u Brna
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vážení spoluobčané,
avizovaný koncert skupiny The Bugles - Beatles Revival plánovaný na pátek 12. dubna 2019 v Kulturním domě Luková, je ze zdravotních důvodu člena skupiny odložen. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.
Obec Luková

Charita Ústí nad Orlicí

Novela insolvenčního zákona

nabude účinnosti od 1. 6. 2019. Podle nových pravidel dlužník splní podmínky oddlužení v případě, že během 3 let uhradí alespoň 60 % pohledávek nezajištěných věřitelů, nebo po dobu 5 let vynaloží veškeré úsilí, které po něm lze spravedlivě požadovat, aby uspokojil pohledávky svých nezajištěných věřitelů alespoň ve výši 30 %. Novela také nabízí zvýhodnění pro starobní i invalidní důchodce.

Rekonstrukce kulturního domu se blíží do finále

V rámci kontrolního dne se v úterý 22. ledna 2019 sešli zastupitelé obce se zástupci stavební firmy, která zajišťuje rekonstrukci kulturního domu v Lukové. Ve všech prostorách jsou dokončeny štukové omítky, probíhá výmalba a dokončování obkladačských prací.
V současné době je řešena možnost úpravy akustiky sálu a instalace osvětlení. Jakmile bude celý objekt zbaven vlhkosti, vzniklé mokrými stavebními procesy, bude možné položit parketovou podlahu a obklady stěn.

Masopustní průvod 2019

Základní škola a Mateřská škola Luková srdečně zve všechny rodiče a přátele školy v úterý 5. března 2019 na tradiční Masopustní průvod.
Průvod začne v 15:00 hod od školy a skončí krátkým vystoupením dětí ZŠ a MŠ na náměstí. Sebou si určitě vezměte dobrou náladu, tradiční i netradiční hudební nástroje, popřípadě nějaké dobroty v košíku.
Těšíme se na Váš doprovod i sladké pohoštění pro děti.

 

logo Česká pošta

Vážení zákazníci České pošty, s.p.,
z provozních důvodů bude pošta Damníkov v pátek 08.03.2019 uzavřena.


Děkujeme Vám za pochopení.
Pošta Lanškroun

 

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Společnost ČEZ Distribuce oznamuje, že v obci LUKOVÁ dojde dne 25.02.2019 (07:45 - 14:15) k plánovanému přerušení dodávky elektřiny.

Výpadek se bude týkat těchto čísel popisných: 109, 110, 114, 116, 118, 2.

Děkujeme za pochopení.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.