Obec Luková
Anenská Studánka hledá nájemce pro prodejnu potravin

Obec Anenská Studánka HLEDÁ NÁJEMCE nebytových prostor v 1. nadzemním podlaží v budově čp. 54 v k.ú. Anenská Studánka – prodejna potravin. Prodejna je vybavena chladící vitrínou, chladničkou, prodejním pultem, pokladnou s možností připojení k EET, regály v prodejně i ve skladu. Záměrem obce je pronájem pro účely provozování prodejny potravin.

Zájemci, nechť se hlásí na Obecní úřad Anenská Studánka, Anenská Studánka 16, 563 01 Lanškroun, telefon 465 394 167.

Případně telefonicky starostovi 723 598 186, nebo emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Roznos letáků v obci Luková

Hledáme brigádníky na roznos letáků v lokalitě Luková. Věk nerozhoduje, možnost zaměstnání i pro invalidní důchodce a osoby zdravotně znevýhodněné. Výdělek do 7.600,- Kč měsíčně.

Letáky zavážíme přímo domů.

Pro bližší informace nás kontaktujte na tel. 731 501 082, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 

Den otevřených dveří zrekonstruovaného kulturního domu v Lukové

Obec Luková Vás srdečně zve na Den otevřených dveří zrekonstruovaného kulturního domu v Lukové, který se uskuteční v sobotu 06.04.2019 od 9:30 hod.

Program:

  • zahájení a přivítání hostů - starostka obce
  • krátký kulturní program - děti ze ZŠ a MŠ Luková
  • proslov senátora za KDU-ČSL Ing. Petra Šilara
  • prezentace postupu prací při rekonstrukci KD na fotografiích s komentářem
  • výstava o českém národním stromu - lípě od dětí ze ZŠ Luková
  • hudební produkce - country skupina TRAP

Změna programu vyhrazena.

Na otevření kulturního domu bude přímo navazovat již ohlášený velikonoční jarmark Jarní inspirace, který bude probíhat až do odpoledních hodin.

Jarmark - Jarní inspirace 2019

Obec Luková pořádá ve spolupráci s Lukovskou hospodou jarmark Jarní inspirace.

6. dubna 2019 10:00-16:00 hod - Kulturní dům Luková

Keramika, drátování, proutí, papírový pedig, háčkování, šperky, šité a pletené dekorace a hračky, domácí kosmetika, svatební dekorace, sirupy, džemy, floristika, přáníčka, bytové doplňky a šperky ze dřeva, upcyklace a spoustu dalšího.

Kavárnička a tvořivé dílničky nejen pro děti. Vstupné dobrovolné.

Den Země 2019 v Lukové

V sobotu 30.03.2019 se při společném úklidu okolí naší obce sešlo okolo 40 lidí. Někdo čekal více, někdo méně, ale ti, kteří přišli pomoci, udělali obrovský kus práce, který můžete posoudit na přiložených fotografiích. Jelikož je ale celý měsíc duben zasvěcen ochraně životního prostředí, můžete se stále přidat. Třeba jen tím, že na svou oblíbenou procházku po obci vezmete s sebou igelitovou tašku a odpadky, které najdete, sesbíráte.
Děkujeme všem, kteří přišli pomoci a MS Luková

logo Česká pošta

Vážení zákazníci České pošty, s.p.,
z provozních důvodů bude pošta Damníkov v pondělí 08.04.2019 uzavřena.


Děkujeme Vám za pochopení.
Pošta Lanškroun

 

Den Země

Přijďte s námi oslavit Den Země v sobotu 30. března 2019 společným úklidem naší obce. Setkáme se v 8:30 u Lukovské hospody.

Zakončení akce proběhne u Myslivecké chaty s malým občerstvením. S sebou si vemte pouze vlastní rukavice a dobrou náladu. :-)

Těší se na Vás Myslivecké sdružení Luková a zástupci obce Luková.

ilustrační foto

Drůbežárna Prace bude v pátek 29.03.2019 ve 14:30 hod. před Obecním úřadem v Lukové prodávat kuřice všech barev, chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, krmivo pro nosnice a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.

Marek Rudolecký
Žlíbek 321, 664 58 Prace u Brna
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vážení spoluobčané,
avizovaný koncert skupiny The Bugles - Beatles Revival plánovaný na pátek 12. dubna 2019 v Kulturním domě Luková, je ze zdravotních důvodu člena skupiny odložen. O náhradním termínu vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.
Obec Luková

Charita Ústí nad Orlicí

Novela insolvenčního zákona

nabude účinnosti od 1. 6. 2019. Podle nových pravidel dlužník splní podmínky oddlužení v případě, že během 3 let uhradí alespoň 60 % pohledávek nezajištěných věřitelů, nebo po dobu 5 let vynaloží veškeré úsilí, které po něm lze spravedlivě požadovat, aby uspokojil pohledávky svých nezajištěných věřitelů alespoň ve výši 30 %. Novela také nabízí zvýhodnění pro starobní i invalidní důchodce.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.