Obec Luková
Tradiční turnaj v PING - PONGU

Období volna mezi vánočními svátky a Novým rokem se letos, stejně jako v minulých letech, rozhodli využít lukovští hráči ping-pongu k uspořádání již tradičního turnaje.

28. prosince ráno se sešlo dvanáct přihlášených účastníků z Lukové i okolí v obecní tělocvičně, kde sehráli celkem 38 zápasů systémem „každý s každým“. Z finálových zápasů tentokrát vyšel vítězně M. Fojtů, na druhém místě se umístil R. Pobořil a pomyslný bronz patří p. Kopeckému z České Třebové. Díky sponzorům, kterými byla obec Luková a nástrojárna Vondra a Vondra, s.r.o., si hezké ceny odnesli všichni, bez ohledu na umístění. Největší odměnou ale všem byl sport samotný a dobrá nálada, ke které přispěli všichni účastníci od nejstaršího hráče, kterému bylo 76 let, až po jeho vnuka, který byl ve svých 16 letech nejmladší. Celý turnaj se nesl v přátelské a pohodové atmosféře, a proto organizátoři začali hned plánovat příští ročník.

Děkujeme S. Mikuleckému, který plnil funkci rozhodčího, S. Vimrovi za fotodokumentaci, E. Jandové za vytvoření dárkových balíčků a J. Konárkovi za výborný guláš, který po vyčerpávajícím sportovním dopoledni přišel vhod.

E. Dreslerová, Foto S. Vimr

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.