Obec Luková

V rámci účasti naší školy v mezinárodních projektech eTwinningu jsme se také seznámili s Českou asociací v Řecku, jejíž prezidentka Lenka Kanellia je autorkou projektu výuky českého jazyka pro naše krajánky v zahraničí. Napadlo nás tedy, že bychom se mohli zapojit i do tohoto projektu a seznámit se s českými dětmi, které žijí v různých částech světa. Podcast Pohádkový guláš o českých pohádkách byl pro nás skvělou příležitostí. Jsme rádi, že se příspěvek naší žákyně Veroniky líbil a byl v podcastu odvysílán. Jsme na naši autorku moc pyšní a už se těšíme na další spolupráci.

M. Jurková

Podcast najdete pod číslem 4 na adrese https://czechassociation.org/podcast/

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.