Obec Luková

Vondra a Vondra s.r.o.

Firma Vondra a Vondra byla založena v roce 1992. Od samého počátku se zaměřila jednoznačně na vývoj a výrobu mechanizačních prvků. Od počáteční konstrukce jednoúčelových strojů na dle požadavků zákazníků se postupně přešlo především ke konstrukci vibračních podavačů a pásových dopravníků. V současné době zaměstnává firma 9 vysoce kvalifikovaných odborníků na tuto strojírenskou oblast. Vzhledem k neustálému nárůstu odběratelů a tím i zvýšeným požadavkům na výrobní kapacity bylo přikročeno ke stavbě nové výrobní haly.
www.vondra-vondra.cz

Penzion pro psy

Penzion pro psy nabízí celodenní péči o vašeho čtyřnohého miláčka a možnost nákupu krmiv pro psy a kočky.
www.lukovsky-dvur.cz

ZOD Žichlínek – středisko Luková

Družstvo se zabývá zemědělskou výrobou, opravou osobních, nákladních automobilů, zemědělské techniky a provozuje pneuservis.
zod.webnode.cz

Stavebniny Drup

Naše firma se zabývá převážně realizací staveb a obchodem se stavebním materiálem. Mezi další naše aktivity patří prodej nafty, mytí vozidel, doprava vozy Avia, LIAZ, Multicar, Tatra.
www.drup.cz

Stavebniny Stupka

Firma se zabývá maloobchodem a velkoobchodem se stavebním materiálem a prodejem kompletního vybavení koupelen. Pro stavební firmy, řemeslníky a soukromé osoby zajišťujeme široký sortiment stavebního materiálu od hrubého stavebního materiálu přes vybavení interiéru a koupelen až po doplňkový sortiment (např. nářadí a barvy). Cílem je uspokojit zákazníka komplexním sortimentem zboží pro stavbu a rekonstrukci pod jednou střechou.
www.stavebniny-stupka.cz

Střelnice Luková

Poskytujeme výcvik a výuku ve střelbě ze zbraní, přípravu žadatelů o zbrojní průkaz a vykonání zkoušek. Pro zájemce o zbrojní průkaz provádíme výuku k získání „Osvědčení o odborné způsobilosti“.
www.strelnicelukova.cz

Truhlářství Čada

Nabízíme: Stavba dřevostaveb na klíč, zařízení kompletních dodávek materiálu, zajištění potřebné stavební dokumentace.
www.truhlarstvi-cada.cz

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.