Obec Luková
Staň se dobrovolníkem ve Francii

Pardubický kraj informuje o příležitosti zahraniční dobrovolnické služby pro mladé zájemce ve věku 18 - 25 let, kterou organizuje Pardubický kraj ve spolupráci s partnerským regionem Centre Val de Loire ve Francii. Tento projekt byl v minulém roce velmi úspěšný, proto jsme se rozhodli na tento úspěch navázat a i letos dobrovolníkům umožnit nasbírat zkušenosti v rámci výměnného zahraničního programu.

 

Základními podmínkami pro účast v dobrovolnickém programu jsou:

  • věk 18 - 25 let
  • anglický jazyk na komunikační úrovni podmínkou, francouzština výhodou
  • ochota učit se francouzský jazyk
  • ochota pracovat s mladými lidmi
  • termín pobytu je v období od 15.10.2019 do 15.5.2020

Náklady v rámci pobytu, jako jsou ubytování, doprava související s výkonem dobrovolnické služby a kurz francouzštiny, jsou dobrovolníkům hrazeny. Každému dobrovolníkovi dále náleží kapesné ve výši 473 € měsíčně a to po celou dobu pobytu v zahraničí. V průběhu dobrovolnické služby je také možné čerpat volno a to po dobu 3 týdnů.
Máte-li ve svém okolí mladé lidi, kteří by se mohli zahraničního výměnného programu zúčastnit, prosím Vás tímto o předání výše uvedených informací. V případě konkrétního zájmu o výjezd je třeba kontaktovat Krajský úpad Pardubického kraje, Bc. Terezu Dostálovou, tel: 466 026 198, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pavel Šotola, radní PK

2019 07 23 dobrovolnik2

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.