Obec Luková
Rekonstrukce kulturního domu se blíží do finále

V rámci kontrolního dne se v úterý 22. ledna 2019 sešli zastupitelé obce se zástupci stavební firmy, která zajišťuje rekonstrukci kulturního domu v Lukové. Ve všech prostorách jsou dokončeny štukové omítky, probíhá výmalba a dokončování obkladačských prací.
V současné době je řešena možnost úpravy akustiky sálu a instalace osvětlení. Jakmile bude celý objekt zbaven vlhkosti, vzniklé mokrými stavebními procesy, bude možné položit parketovou podlahu a obklady stěn.

Masopustní průvod 2019

Základní škola a Mateřská škola Luková srdečně zve všechny rodiče a přátele školy v úterý 5. března 2019 na tradiční Masopustní průvod.
Průvod začne v 15:00 hod od školy a skončí krátkým vystoupením dětí ZŠ a MŠ na náměstí. Sebou si určitě vezměte dobrou náladu, tradiční i netradiční hudební nástroje, popřípadě nějaké dobroty v košíku.
Těšíme se na Váš doprovod i sladké pohoštění pro děti.

 

logo Česká pošta

Vážení zákazníci České pošty, s.p.,
z provozních důvodů bude pošta Damníkov v pátek 08.03.2019 uzavřena.


Děkujeme Vám za pochopení.
Pošta Lanškroun

 

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Společnost ČEZ Distribuce oznamuje, že v obci LUKOVÁ dojde dne 25.02.2019 (07:45 - 14:15) k plánovanému přerušení dodávky elektřiny.

Výpadek se bude týkat těchto čísel popisných: 109, 110, 114, 116, 118, 2.

Děkujeme za pochopení.

Provoz lukovské střelnice v roce 2019

Na základě podnětu od občanů obce na častý a hlučný provoz střelnice v Lukové, se ve čtvrtek 29. listopadu 2018 uskutečnila schůzka zastupitelů obce se zástupci Sportovně střeleckého klubu policie ORLICE Ústí nad Orlicí z. s.  Ze strany obce byl vznesen dotaz, v jakém režimu nyní střelnice funguje a zdali by bylo možné zajistit opatření na snížení hluku během provádění střeleb.

OU Luková informuje, že za železniční tratí v Lukové byl nalezen svazek 3 klíčů s přívěskem. Klíče jsou uloženy na OÚ v Lukové.

Fobalový ples v Damníkově

Fotbalový oddíl staré gardy Damníkov s pohostinstvím kulturního domu pořádá Fotbalový ples.

16. února 2019 od 20:00 na sále KD v Damníkově.

Vstupné 80,- Kč. K tanci a poslechu hraje kapela Méďa Band a Kdo má čas.

Krajský úřad Pardubického kraje, stanovuje každoroční termín sčítání zvěře na den 2. března 2019. Termín je závazný pro všechny uživatele těch honiteb, které se nacházejí v územní působnosti Krajského úřadu Pardubického kraje. Pokud některý držitel honitby nebude souhlasit s výsledkem provedeného sčítání v honitbě a oznámí to písemně orgánu státní správy myslivosti nejpozději do 1 týdne ode dne provedeného sčítání, je termín nového konečného sčítání stanoven na den 23. března 2019.

Pozvánka na akce v Damníkově

Obec Damníkov zve všechny děti a dospěláky na DĚTSKÝ KARNEVAL - v sobotu 9.2.2019 od 14:00 v kulturním domě Damníkov.

SDH Damníkov Vás srdečně zve na každoroční HASIČSKÝ PLES - 26.1.2019 od 20:00 v sále KD Damníkov.

 

Tříkrálová sbírka 2019

Největší dobrovolnická akce u nás Tříkrálová sbírka navazuje na dávnou tradici koledování na Tři krále. Tříkrálové koledování má už tradici i u nás v obci. Malí koledníci se svým dospělým doprovodem a my všichni, kteří přispějeme, se zasloužíme o zlepšení životních podmínek nemocných a handicapovaných lidí, seniorů či matek v tísni a dalších sociálně potřebných skupin lidí.

© 2015-2017 Obec Luková, Veškerá práva vyhrazena | Realizace HezkéWEBY.cz
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas.